Jak uzyskać pożyczkę prywatną na raty dla zadłużonych online?

prywatne pożyczanie pieniędzy

Kiedy banki odmawiają ze względu na złą historię kredytową lub posiadane zadłużenie, szansa na otrzymanie pożyczki są instytucje pozabankowe. Wymagania i kryteria do spełnienia są łagodniejsze, a oferty przygotowane w sposób taki, by były korzystne i przede wszystkim bezpieczne dla dwóch stron. Atutem jest nie tylko możliwość zaciągnięcia zobowiązania mając zadłużenie, ale też opcja wzięcia pożyczki prywatne przez internet, bez wychodzenia z domu.

Korzyści z wzięcia pożyczki konin ratalnej przez osobę zadłużoną

Przyczyn powstania zadłużenia może być wiele. Niezwykle często dochodzi do niego jednak, gdy pożyczkobiorca nie oszacuje swoich możliwości i weźmie zbyt dużo pożyczek krótkoterminowych. Łączna kwota do zapłacenia przekracza domowy budżet, w wyniku czego powstają zaległości. Jeśli pożyczkobiorca zgłosi się do banku nim powstanie zadłużenie, ma szansę na uzyskanie konsolidacji. Najczęściej jednak osoba zadłużona w tym celu udaje się do instytucji finansowej zbyt późno, przez co spotyka się z odmową.

Alternatywą dla kredytu konsolidacyjnego jest pożyczka prywatna na raty dla zadłużonych online. Można ją wziąć szybko, w łatwy sposób i z dogodnymi ratami.

Zalety pożyczki online na raty dla osoby zadłużonej

  • Łatwy i szybki proces wnioskowania i rozpatrywania wniosku – po wybraniu odpowiedniej firmy pożyczkowej oferującej korzystną pożyczkę, wystarczy wypełnić krótki wniosek, co zabiera maksymalnie kilkanaście minut. Często niemal natychmiast po zatwierdzeniu i przesłaniu formularza kontaktuje się przedstawiciel firmy, a następnie otrzymujemy decyzję.

  • Minimum formalności – to jedna z największych zalet zaciągania pożyczek prywatnych przez internet. Nie tylko nie trzeba wychodzić z domu, ale również gromadzić długiej listy zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu.

  • Brak zdolności kredytowej – raport Citi Handlowy1 wskazuje, że aż dla 31 proc. ankietowanych możliwość zaciągnięcia pożyczki mając dług jest powodem, dla którego skorzystaliby z oferty w nagłej sytuacji.